Galerija je odprta:
Ponedeljek - četrtek:
11.00-15.00
in 16.00-20.00
Petek:
15.00-23.00




Povezave

Galerija Alkatraz je del Kulturno umetniškega društva Mreža
KUD Mreža
Masarykova 24
1000 Ljubljana
www.kudmreza.org
Sodelovanje

Galerija Alkatraz je partner pri projektu Artyčok.tv: open archive.
Galerije

Galerija Škuc www.galerija.skuc-drustvo.si

Galerija P74 http://www.zavod-parasite.si/

Galerija Photon www.photon.si

Galerija Fotografija www.galerijafotografija.si/

Galerija Nočna izložba Pešak https://pesakpesak.wordpress.com/

Galerija Vodnikova domačija

Moderna galerija www.mg-lj.si/

MGLC - Mednarodni grafični likovni center www.mglc-lj.si

Galerija Kresija www.ljubljana.si/si/ljubljana/zanimivosti/galerije/2082/podrobno.html

Zelenica

Hiša kulture v Pivki http://hisakulturepivka.com/

Galerija Simulaker http://www.simulaker.si/

Obalne galerije Piran www.obalne-galerije.si/

Galerija Tir - Mostovna http://www.mostovna.com/galerija-tir

Muzej premoderne umetnosti www.premoderno.com

Galerija GT22 (Maribor) http://www.gt22.si/
Umetniki

Vesna Bukovec http://www.vesna-bukovec.net/

Beli sladoled http://www.belisladoled.org/

Ana Čigon http://www.anacigon.si/

Matej Stupica http://www.matejstupica.net/

Lenka Đorojević https://djlenka.wordpress.com/

Nejc Franetič http://kutickplac.blogspot.si/

Staš Kleindienst http://staskle.tumblr.com/

Adrijan Praznik http://adrijan.portfoliobox.me/

Nika Oblak in Primož Novak www.oblak-novak.org

KITCH www.kitch.org

Tomaž Tomažin www.tomazin.org
Festivali

Rdeče zore www.rdecezore.org/

EX PONTO www.exponto.net/

Mesto žensk www.cityofwomen.org/2007/

Bunker www.bunker.si
Umetniki in rokodelci AKC Metelkova mesto

Vladimir Leben www.vladimirleben.com

Boštjan Drinovec www2.arnes.si/~bdrino

Mitja Ficko www.mitjaficko.com

Marko A. Kovačič www.markokovacic.org

Neven Korda www.zavod-zank.si/korda ali www.korda-art.si

Damjan Kracina www.kracina.com

Damjan Kocjančič www.dkphotograhy.net

Miran Pešič - Pešo www.peso-rokodelec.si
AKC Metelkova mesto

www.metelkovamesto.org


 

Klub Gromka

Infoshop Metelkova

 
Društvo za kulturno umetniško produkcijo KAPA -Gala Hala












Financerji:

Mestna občina Ljubljana, oddelek za kulturo www.ljubljana.si

Ministrstvo za kulturo RS www.mk.gov.si
Zahvale

Zasnova loga - Nika Oblak in Primož Novak www.oblak-novak.org

Foto Tivoli http://sl.foto-tivoli.si/

Oblikovanje in izdelava internetne strani - Uroš Gustinčič, Urška Merc www.ljudmila.org/merc

Web: Urška Merc, Uroš Gustinčič